Tvorba www stránok

Autor: MSteve <info(at)webinfo.sk>, Téma: Tvorba www stránok, Vydané dňa: 01. 01. 2011

Základom našej práce je tvorba web stránok.
Webinfo sa zaoberá tvorbou web stránok a propagáciou web stránok. 
Našou špecializáciou je tvorba web stránok pre malé a stredné firmy s ohľadom na použiteľnosť a prístupnosť. 
Tvoríme web stránky ušité klientom na mieru s citom pre individuálne potreby a ciele klienta. Samozrejmosťou je moderné a kreatívne spracovanie pri dodržaní technických štandardov. Súčasťou každej dobrej web stránky je redakčný systém CMS ktorý dáva celému systému dynamickosť ako aj jednoduchú správu údržbu a administráciu celého systému pomocou administratívného rozhrania ako aj jednoduchú a pohodlnú správu obsahu a základnú SEO optimalizáciu pre vyhladávače.
Pokojne sa usaďte a prečítajte si o našich službách viac. Čo obsahuje tvorba webstránky? 

- návrh grafického designu ( farba Vašej stránky  pozadia rozloženie menu navigácie a ich farbebné rozloženie )

- dynamické generovanie stránok ( ako sa budu generovať Vaše scripty zaradené do stránky na ich zmenu napr menu anketa vypis kategórii a podobne )

- napojenie na databázu MySQL ( komunikácia s databázou do ktorej sa ukladajú data, texty ktoré je potrebné meniť upravovať napr ceny alebo pridavať nové produkty texty a podobne. )

- vytvorenie administračného (redakčného) systému ( pomocou tohto sa dá spravovať celý systém prístup ma k nemu len správca systému )

- skenovanie fotiek, prepis textov ( úprava fotiek do digitálnej podoby pre potreby webstránky, prepisovanie textov z textovej podoby do digitálnej napr do wordu,txt )  

- počítadlo prístupov ( prehľad štatistika ako aj návštevnosť Vašich stránok a odkial prišiel daný uživatelia a čo hľadal na Vašich stránkach. )

- vytvorenie reklamného bannera ( Reklamny banner ktorý umožnuje propagovanie Vašej webstránky aj na inych webstránkach napr pomocou vymenného reklamného systému PPC- payperclick ( platí sa za kliknutie na Váš banner )PPV-payperview  ( platí sa za zobrazenie Vášho bannera )

- zaregistrovanie stránky do vyhľadávačov ( zaregistrovanie Vaše webstránky do najznámejšich vyhľadavačov )

- umiestnenie stránky na server ( stránky sú umiestnené na hostingu kde sú 24 hodín 365 dní do roka  k dispozíci všetkým užívatelom na prezeranie a vyhľadávanie vo Vašich stránkach )

- objednávkový formulár, anketa ( pomocou tohto môže užívateľ požiadať o nejaké dodatočné informácie napr. k produktu, hlasovanie v anketnej otázke na zistenie napr spokojnosti  )

- možnosť rozšírenia o katalóg alebo virtuálny obchod ( katalóg produktov z možnostou online predaju produktov )

- ďalšie služby ( podľa konkrétneho projektu napr. špecialny modul pre CMS systém. )